Účetní

Brno, Praha –
​​​​Náš interní účetní tým je jedním z nejstabilnějších ve firmě. Jednu z členek naší účetní party ale čekají rodičovské povinnosti, a tak po letech hledáme novou šikovnou a samostatnou posilu. Pokud zvažuješ změnu a chceš získat zkušenosti v původně české IT firmě, která se rozrůstá po celé Evropě, pojďme se sejít a probrat, kam chceš směřovat.

Co Vás čeká?

  • ​​budeš účtovat přijaté faktury a dohadné položky, komunikovat s dodavateli
  • součástí tvé práce bude také běžná administrativní agenda v účtárně
  • uvítáme tvou pomoc při zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací
  • v týmu fungujeme na bázi spolupráce a schopnosti se vzájemně vykrývat, abychom si mohly v klidu užít dovolené a nehroutit se, když někdo onemocní - uvítáme mezi sebe někoho, kdo to má podobně nastavené a nezdráhá se naučit další věci, jako třeba vystavovat vydané faktury
  • budeš pracovat v účetním systému ABRA
  • výhledově tě čeká spolupráce s kolegy/němi při sběru prvotních dokladů a komunikace se zahraničními pobočkami

Co byste měl(a) umět?

  • budeme rádi za tvou cca 2letou praxi na pozici účetní, ale upřímně – z praxe víme, že nezáleží na letech práce, ale na tom, jak se kdo staví k práci a ochotě se učit
  • neobejdeš se bez znalosti účetnictví dle Českých účetních standardů
  • zaboduješ, pokud se orientuješ v platné daňové legislativě a máš zkušenost se závěrkovými operacemi
  • pokud máš praxi v práci s ABRA, ulehčí ti to u nás rozjezd, ale pokud bude potřeba, vše tě doučíme
  • ​jak píšeme výše – Cleverlance roste a je potřeba umět plynně mluvit a psát v češtině nebo slovenštině, angličtinu používáme pro komunikaci s našimi dceřinnými společnostmi v zahraničí
  • tvou němčinu nebo španělštinu velmi vítáme, ale znalost těchto jazyků není podmínkou
  • jaké vlastnosti u nás zúročíš – samostatnost, pečlivost, cit pro přesnost a práci s čísly, flexibilitu (z praxe znáš, jak to je u uzávěrek), příjemné vystupování a víš, jak je důležité, že se na sebe můžeme vzájemně spolehnout

Co nabízíme?

  • ​příjemné pracovní prostředí - nejsme startup, jsme na trhu už přes 20 let a firma nám nabízí kvalitní zázemí
  • bonus v sehraném týmu, kde si umíme vzájemně pomoci a rády si občas někam společně zajdeme i mimo práci
  • prostor pro samostatnou práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • slušné HW i SW vybavení, ke své práci obdržíš notebook a mobil se zvýhodněným tarifem
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • ​nabízíme ti benefity, jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, po dohodě možnost částečného home office, výhodný telefonní tarif můžeš využít i pro své rodinné příslušníky, občerstvení na pracovišti, čeká tě tu spousta firemních akcí, v Brně i Praze (na Palmovce v blízkosti stanice metra B) zázemí moderních kanceláří, se slušným vybavením i pro sportovce a milovníky dobrého jídla
Kontaktní osoba:
viera.bohonkova@cleverlance.com