HR Recruitment Specialist

Praha –

Máš zkušenosti v oblasti vyhledávání a komunikace s IT specialisty a rád/a by ses přidal/a do týmu, kde získáš nejen zázemí pro rozvoj svých HR/IT dovedností, ale i možnost růstu díky dalším projektům ve vzdělávání, v HR marketingu a dalších zajímavých oblastech.

Jsi komunikativní, máš příjemné jednání a je na tebe spolehnutí? Přistupuješ k řešení věcí samostatně, ale zároveň máš schopnost spolupracovat v týmu?

Pokud máš zájem, ozvi se nám. Těšíme se na odezvy!

Co Vás čeká?

  • budeš hledat vhodné lidi v rámci IT pozic jako jsou vývojář/ka, tester/ka, analytik/čka, architekt/ka/ nebo konzultant/ka a další role
  • zastřešíš celý proces náboru od vyhledávání kandidátů/ek až po jejich nástupní den
  • jednoznačně budeš klíčovou osobou v komunikaci s našimi manažery/kami
  • čeká tě také kreativní část tvé práce, ve které se budeš moci seberealizovat- HR marketing, abys byl/a schopen/na najít nové kolegy/ně v online i offline světě
  • budeš vyhledávat a oslovovat kandidáty/ky prostřednictvím různých kanálů, vést s nimi pohovory a starat se o jejich nástup
  • u nás zúročíš i své předchozí zkušenosti se správou smluv a budeš také kontaktní osobou pro zaměstnance v právních otázkách

Co byste měl(a) umět?

  • máš již prokazatelné zkušenosti s náborem v oblasti informačních technologií
  • máš kvalitní přehled v pracovně-právní oblasti
  • jsi osoba empatická, asertivní a velmi dobře komunikačně zdatná
  • umíš se samostatně rozhodnout, umíš být asertivní při jednání s druhými
  • perfektně hovoříš česky/slovensky a angličtinu využíváš na pokročilé úrovni, pokud ovládáš i němčinu, budeme nadšeni

Co nabízíme?

  • ​příjemné pracovní prostředí i tým a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, ke své práci obdržíš notebook a mobil se zvýhodněným tarifem
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • posuneš se o kus dál v oblasti interního i externího HR marketingu a také IT technikáliích
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další​
Kontaktní osoba:
zdenka.sacke@cleverlance.com