Junior Recruitment Specialist

Pardubice, Mladá Boleslav, Ostrava, Brno, Praha –

​​Máš vztah​ k HR a zájem získat odborné zkušenosti z oblasti vyhledávání a náboru IT specialistů/ek? Rád/a bys využíval/a při své práci aktivně angličtinu i španělštinu a částečný úvazek by pro tebe byl ideální?

Naše oddělení HR hledá další posilu – budeš mít příležitost naučit se IT recruitmentu, předáme ti rady jak na HR marketing, ukážeme ti, jak na přípravu nástupních dokumentů a mnoho dalšího. Chceš se dozvědět víc?

​​​​Ozvi se a projdeme si to podrobněji.​

Co Vás čeká?

  • naučíme tě hledat vhodné lidi v rámci IT pozic jako jsou vývojář/ka, tester/ka, analytik/čka, architekt/ka/ nebo konzultant/ka a další role
  • budeš je vyhledávat a oslovovat prostřednictvím různých kanálů – na personálních serverech, na sociálních sítích, zkrátka v on-line i off-line světě – vše tě naučíme
  • záleží na tobě, jak rychle se do toho dostaneš, v cíli tě čeká vedení pohovorů s kandidáty/kami
  • čeká tě také kreativní část tvé práce, ve které se budeš moci seberealizovat- HR marketing
  • v neposlední řadě budeš připravovat pracovně-právní dokumenty kandidátů/ek pro jejich nástupní den

Co byste měl(a) umět?

  • máš zápal pro oblast HR a orientuješ se alespoň částečně v informačních technologiích
  • je nám jedno, odkud s námi budeš spolupracovat: Praha, Brno…prostě celá ČR
  • spolupráce převážně z domova; ze začátku, ale počítej s částečným zaučením v officu v Praze na Palmovce
  • jsi komunikativní a spolehlivá osobnost a máš příjemné jednání
  • umíš se samostatně rozhodnout, ale zároveň máš schopnost spolupráce v týmu
  • perfektně hovoříš česky/slovensky a angličtinu využíváš na pokročilé úrovni, pokud navíc ovládáš španělštinu, posadí nás to na židli a určitě ji při své práci též zúročíš

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí i tým a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, ke své práci obdržíš notebook a mobil se zvýhodněným tarifem
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • posuneš se o kus dál v oblasti interního i externího HR marketingu a také IT technikáliích
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další​
Kontaktní osoba:
viera.bohonkova@cleverlance.com