Windows System Administrator

Brno –
​​Do našeho brněnského oddělení Customer Services hledáme specialist/ku, který bude zajištovat podporu interních vývojových týmů a provoz systémů našich klientů.
Pokud si rozumíš s Windows a pojmy jako MS SQL, IIS, MS AD, VMWare ti nejsou cizí, pak je to správná volba.

Co Vás čeká?

  • tvou odpovědnosti bude technická správa interních a zákaznických systémů a aplikací
  • budeš se podílet na přípravě nových a upgrade stávajících testovacích a produkčních prostředí
  • součástí je i deployment (a automatizace) aplikací do testovacích a produkčních prostředí
  • zajištění bezproblémového fungování aplikací a proaktivní vyhledávání a odstraňování potencionálních problémů
  • testování výkonu, analýza a oprava chyb
  • nemine tě ani tvorba a aktualizace dokumentace pro operační prostředí

Co byste měl(a) umět?

  • máš praktické zkušenosti s Windows administrací
  • základem je znalost IIS, správa MS SQL, MS AD a integrace v komplexnějším prostředí
  • využiješ i své znalosti a povědomí o Dynamics 365, .NET frameworku, SQL a nebojíš se podívat do EventVieweru
  • máš obecný přehled v oblasti IT a ICT bezpečnosti, znalost sítí a síťových protokolů
  • hodit se bude i znalost skriptovacích jazyků a zkušenost s tvorbou skriptů
  • výhodou jsou zkušenosti s testováním front-endu a back-endu
  • oceníme znalost VMWare ESXi prostředí a práci se servery ve virtualizovaném prostředí

Co nabízíme?

  • ​​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • moderní kanceláře se zázemím pro sportovce a milovníky kvalitního jídla i kávy v Brně Slatině
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na penzijní připojištění,  příspěvek na stravné, sick days, slevy na IT produkty, výhodné telefonní tarify, a to i pro rodinné příslušníky, firemní sportovní a společenské aktivity
Kontaktní osoba:
jana.bednarikova@cleverlance.com