Java EE Developer

Praha –

​Stojíš si za čistotou svého kódu? Lákají tě náročné projekty z banking nebo telca oblasti? Integrační projekty a nové technologie bereš jako výzvu? A co se stát technologickým specialistou? Plánuješ udělat další krok k architektuře nebo do role team leadera, či s tím již máš zkušenosti? Pak jsi to právě ty, koho hledáme!​​

Co Vás čeká?

  • budeš se podílet na ​​vývoji nových aplikací v moderních technologiích s přesahem do CI/CD resp. DevOps
  • čeká tě spolupráce při analýze požadavků a návrhu architektury aplikací
  • neobejdeš se bez tvorby technické dokumentace

Co byste měl(a) umět?

  • ​​​obecně řečeno, hledáme fullstack vývojáře
  • technologie, které primárně uvítáme na backend: Spring, JPA/Hibernate, WebServices, SQL, Maven, Docker - žádná není nezbytnou podmínkou, pokud nás přesvědčíte o svých praktických zkušenostech s obdobnými technologiemi
  • plusem je znalost moderních ​frontendových frameworků
  • výhodou pro tebe může být orientace v integraci (Apache Camel, Tibco/Oracle/IBM ESB a BPM), Liferay, BigData
  • více než schopnost luštění algoritmických hádanek potřebujeme PRAKTICKÉ zkušenosti s různými frameworky, technologiemi, design patterns
  • snahu přispívat k dalšímu rozvoji development procesu (DevOps, unit testy, Test driven development, branching, deployment proces atd.)
  • ČJ/SJ na výborné úrovni, znalost technické angličtiny nebo němčiny

Co nabízíme?

  • ​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • ​prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Kontaktní osoba:
jela.dobosova@cleverlance.com